Cenk Altun

972 yılında İstanbul’da doğdum. Galatasaray Lisesi’nden sonra, İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun oldum. Ardından aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü Endüstri Mühendisliği Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladım.
Lisans programı sonrasında Galatasaray Üniversitesi Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak görev yapmaya başladım. Akademik hayatımın bir senesini Atlanta Georgia Institute of Technology System Engineering bölümünde misafir araştırma görevlisi olarak geçirdim. Bu süre içerisinde doktora öncesi literatür araştırmalarını tamamladım. Yüksek Lisans ve Doktora tez konum Öğrenen Organizasyonlar’dır.
Akademik hayatım sonrasında özel sektörde çalışmaya başladım. 25 yılı aşan operasyon yönetimi, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik yönetimi deneyimlerim ve bu deneyimlerin kazandırdığı yetkinliklerle birçok uluslararası firmanın yurt içi ve yurt dışı pozisyonlarında orta ve üst düzey yönetici olarak görev yaptım; uçtan uca tüm operasyonunu yöneten ekiplerden sorumlu olarak yetkili bir rol üstlendim.
Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyorum. Hâlen İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama Ana Bilim Dalında doktora çalışmalarına devam etmekteyim.

Bibliyografya

Aktif Kaderci - Kadim Masallar (2020)

Oktay Aras Kitaplığındaki Cenk Altun kitapları (1)

DİKKAT!
İstanbul Kitapları (7654 kitap)
ve
Osmanlı Kitapları (2586 kitap)
Koleksiyonları satılıktır.
Çok kıymetli ve nadir kitapları da kapsayan bu
Koleksiyonları almak isteyenler
İletişim paragrafından lütfen mesaj gönderin...