Atilla Demircioğlu

Attila Demircioğlu, 24 Şubat 1957'de Samsun'da doğdu. İlköğrenimini Bursa'da Özel İnal-Ertekin İlkokulu'nda tamamladıktan sonra 1977'de Galatasaray Lisesi'nden mezun oldu.
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirdikten sonra aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde yüksek lisans, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde de “Argümantasyon ve İletişim” konulu Doktora yaptı.
Halen Galatasaray Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi, Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde Yardımcı Doçent Doktor unvanıyla öğretim üyeliği ve Müzik Kulübü Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.
 Attila Demircioğlu, son günlerde magazin dünyasını merakla takip edenlerin araştırdığı isimler arasında yer aldı. Şehrin kültür-sanat ve eğlence buluşmalarının vazgeçilmez mekanı Pera Palace Hotel Jumeirah, sezona müzik dolu geceleriyle iddialı bir giriş yapıyor. Sezon boyunca her cuma bir müzisyene ev sahipliği yapacak olan Orient Bar, Atilla Demircioğlu ve Bora Gencer’in müzik ziyafetiyle kapılarını açıyor.
 

Bibliyografya

Galatasaray Liseli Sıra Dışı Hayatlar - 4 - Müzisyenler (2021)
DİKKAT!
İstanbul Kitapları (7654 kitap)
ve
Osmanlı Kitapları (2586 kitap)
Koleksiyonları satılıktır.
Çok kıymetli ve nadir kitapları da kapsayan bu
Koleksiyonları almak isteyenler
İletişim paragrafından lütfen mesaj gönderin...